Порядок денний засідання кафедри біоінженерії і води, яке відбудеться  31.08.20 об 1100 в ауд. Б-411

1. Про рішення Вченої ради ОНАХТ від 28.08.20. (Коваленко О.О.)
  2. Про штат та навчальне навантаження по кафедрі на 2020/2021 н.р. (Коваленко О.О., Ляпіна О.В., Нікітчина Т.І.)

3.План роботи кафедри на 2020/2021 н.р. (Коваленко О.О.)

1. Про стан готовності приміщень кафедри до навчального року (Маркіна А.І., Волчок О.В.)
  2. Плановий і позаплановий інструктажі викладачів і співробітників кафедри з охорони праці, пожежної та електробезпеки (Коваленко О.О., Маркіна А.І.)
  3. Про перегляд освітніх програм кафедри і їх оновлення, про перегляд навчальних планів і їх оновлення. (Коваленко О.О.)
  4. Про направлення доц. Берегову О.М., доц. Ляпіну О.В., ас. Степанову Г.О. на підвищення кваліфікації. (Берегова О.М., Ляпіна О.В., Степанова Г.О.)
  5. Про направлення зав. кафедри Коваленко О.О., доц. Афанасьєву Т.М., доц. Доценко Н.В., доц. Мирошніченко О.М., доц. Нікітчіну Т.І., доц. Палвашову Г.І. на підвищення кваліфікації. (Коваленко О.О., Афанасьєва Т.М., Доценко Н.В., Мирошніченко О.М., Нікітчіна Т.І., Палвашова Г.І.)
  6.  Затвердження змісту робочих програм і методичних вказівок.
  7. Затвердження теми дисертаційної роботи аспірантки Петькової О.О.