25-27 жовтня 2016 р. Одеська національна академія харчових технологій прийняла участь у Восьмому міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті» та Четвертій міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Кафедру технології питної води представляла аспірантка Новосельцева В. В.

На професійному представницькому заході галузі освіти України була представлена виставка національних вищих навчальних закладів, наукових установ, обласних і міських органів управління освітою, професійно-технічних навчальних закладів і науково-методичних центрів, загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних закладів освіти, а також виставка закордонних навчальних закладів, презентації, майстер-класи.

Під час проведення презентації співробітники академії надавали інформацію про спеціальності всіх факультетів, особливу увагу приділили новій спеціалізації «Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв».

Це одна з найперспективніших спеціальностей. Вода в усьому світі вже в найближчому майбутньому стане товаром, цінність якого перевершить всі основні світові корисні копалини, а технологи з водопідготовки, яких готують на кафедрі технології питної води ОНАХТ, - одними з найбільш затребуваних фахівців харчової промисловості.