22 березня 2017 року в Одеській національній академії харчових технологій пройшли заходи, присвячені Всесвітньому дню водних ресурсів. Кафедрою технології питної води була організована виставка робіт учасників четвертого Всеукраїнського конкурсу для школярів «Вода - основа життя», а також проведено голосування за переможців в номінаціях «Кращий малюнок про воду» і «Кращий літературний твір про воду». У голосуванні брали участь студенти, співробітники та гості ОНАХТ. Організацією голосування займалася секретар оргкомітету конкурсу, асистент кафедри Кормош К.Ю. і студенти кафедри технології питної води першого і другого курсу (групи ТВКП-12б і ТВКП 22б).

Визначення переможців конкурсу

Асистент Кормош К.Ю. залучає студентів до голосування

Рахункова комісія

Визначення переможців конкурсу

Студенти групи ТВКП-12б разом із своїм куратором  к.т.н., доцентом Береговою О.М.

Особливістю святкування Всесвітнього дня водних ресурсів в ОНАХТ в цьому році була організація і проведення майстер-класу «Яку воду ти п'єш?». Майстер-клас проводили студенти третього курсу кафедри технології питної води (група ТВКП-32б). Вони демонстрували свою майстерність у визначенні показників якості води. Всі бажаючі могли принести зразки води і визначити в них рН, загальну жорсткість, мінералізацію, хлориди і залишковий хлор, а також дізнатися про відповідність отриманих значень нормативним. Допомогу в розробці та організації майстер-класу студентам надали завідувач кафедри Коваленко О.О. і асистент кафедри Новосельцева В.В.

Студенти групи ТВКП-32б проводять майстер-клас «Яку воду ти п’єш?»

Студенти групи ТВКП-32 б із своїм куратором асистентом Новосельцевою В.В.

Зав. кафедрою технології питної води Коваленко О.О.

На майстер-клас заздалегідь були запрошені студенти механіко-технологічного технікуму (група 3ТВ-196, викладач Ткаченко Л.А., і група студентів, що навчаються за спеціальністю технології хлібобулочних виробів з викладачем Зобовим А.А.) та Технічного коледжу (група 2ТХ- 68, викладач Щвець Л.І.) ОНАХТ. Вони принесли з собою зразки води і брали активну участь в проведенні хімічних аналізів.

Студенти  технікуму і коледжу ОНАХТ приймають участь в майстер-класі

Також для студентів технікуму та коледжу були проведені екскурсії в науково-дослідну та навчальні лабораторії кафедри технології питної води. Екскурсії проводила асистент кафедри Новосельцева В.В.

Асистент Новосельцева В.В. проводить екскурсію лабораторіями кафедри

В цілому, святкування Всесвітнього дня водних ресурсів в цьому році проходило дуже цікаво.

Студенти і викладачі кафедри технології питної води ОНАХТ

І організатори, і учасники заходу залишилися з хорошими враженнями та бажанням зустрітися знову.

Зав. кафедрою технології питної води Коваленко О.О