Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності "Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв"

Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності "Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв"

ПРОЙШОВ I ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ» І СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «ТЕХНОЛОГІЇ ПИТНОЇ ВОДИ ТА ВОДОПІДГОТОВКИ ХАРЧОВИХ ВИРОБНИЦТВ»

21 листопада 2017 року в Одеській національній академії харчових технологій  пройшов I етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  «Харчові технології» і спеціалізації  «Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв».

Детальніше

В ОНАХТ ПРОЙШОВ ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАПРЯМУ “ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНЖЕНЕРІЯ» ТА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТЕХНОЛОГІЇ ПИТНОЇ ВОДИ ТА ВОДОПІДГОТОВКИ ХАРЧОВИХ ВИРОБНИЦТВ»

З 17 по 19 травня 2017 року в Одеській національній академії харчових технологій проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму “Харчові технології та інженерія» та спеціальності «Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв» Участь в олімпіаді прийняли студенти з Одеської національної академії харчових технологій (ОНАХТ, м. Одеса), Національного університету харчових технологій (НУХТ,  м. Київ), Одеського державного екологічного університету (ОДЕУ,  м. Одеса), Національного університету водного господарства та природокористування (НУВГП, м. Рівне), Національного університету «Львівська політехніка» (НУ «ЛП», м. Львів). Загалом участь в олімпіаді прийняло 35 студентів.

Детальніше