Новини

Новини

ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «Що необхідно знати про побутові фільтри» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА та ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ В РАМКАХ РОБОТИ ІНСТИТУТУ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВ ОНАХТ

 23 травня 2018 року на факультеті Технології вина та туристичного бізнесу Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв, доцентом кафедри Біоінженерії і води Береговою О.М. була прочитана лекція на тему: «Що необхідно знати про побутові фільтри».

Детальніше

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР НВП «АРІАДНА» ЗУСТРІВСЯ ЗІ СТУДЕНТАМИ КАФЕДРИ БІОТЕХНОЛОГІЇ І ВОДИ

23 травня 2018р. на кафедрі Біотехнології і води Одеської національної академії харчових технологій відбулась зустріч студентів та викладачів кафедри з генеральним директором науково-виробничого підприємства «Аріадна», к.т.н. Олексієм Володимировичем Коваленко.

Детальніше

КРАЩЕ ВОДИ МОЖЕ БУТИ ТІЛЬКИ … ВОДА ! (до рейтингу кращих напоїв світу)

Наше сьогоденне суспільство живе рейтингами. Повсюдно і майже з будь-якого  приводу складаються списки популярності, формуються всілякі «гарячі» і не дуже Тор-10, 20 або навіть 100 різноманітних товарів, подій, пам’яток або персон.

Детальніше

ДЕНЬ КАФЕДРИ БІОІНЖЕНЕРІЇ І ВОДИ

З 14 по 18 травня 2018 року проходив тиждень факультету технології вина і туристичного бізнесу Одеської національної академії харчових технологій. В рамках тижня факультету був проведений День кафедри біоінженерії і води. Цьому заходу були приурочені відкрита лекція  д.т.н., професора Безусова Анатолія Тимофійовича та майстер-клас на тему «Біотехнологія у виробництві та повсякденному житті», який для студентів і співробітників ОНАХТ провела  к.т.н., доцент Нікітчіна Тетяна Іванівна. 

Детальніше

«АКВА-ТЕРМ» - Київ, 2018

 Виставка «Аква-Терм – 2018», що відбулась у Києві  15-18 травня 2018 року на традиційному майданчику у Міжнародному виставковому центрі, в черговий раз продемонструвала безперечну першість серед інших профільних виставок в Україні у галузі енергоефективних водопостачання та опалення, вентиляції та кондиціювання.

Детальніше

МОЛОДІ ВЧЕНІ КАФЕДРИ БіВ НА ІV МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ У НУБіП

З 25 по 28 квітня в Національному університеті біоресурсів та природокористування (м. Київ) відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Актуальні проблеми наук про життя та природокористування», що присвячена 120-річчю заснування НУБіП України, 25–27 квітня 2018 року.

Детальніше

КВІТНЕВІ НАУКОВІ ЗУСТРІЧІ У КИЄВІ

19-20 квітня 2018 року в Національному університеті харчових технологій відбулася друга міжнародна науково-практична конференція «Перспективи майбутнього та реалії сьогодення в технологіях водопідготовки», організаторами якої були кафедра технології цукру та підготовки води НУХТу за сприяння Міністерства освіти і науки України. Адже наука та освіта є важливим пріоритетом світового інноваційного розвитку, що пов’язано, перш за все, з безперервною еволюцією технологій як основи соціально-економічного розвитку суспільства, для якого питання забезпечення  населення України якісною та безпечною питною водою є чи не найбільш актуальними. На це звертали увагу в вітальному слові заступник голови оргкомітету конференції, проректор з наукової роботи Олександр Шевченко, завідувач кафедри технології цукру і підготовки води Наталія Гусятинська і виконавчий директор Асоціації виробників мінеральних та питних вод України Оксана Бамбура. Задача підготовки фахівців нової генерації, здатних забезпечувати стабільний розвиток економіки на основі впровадження наукоємних технологій, є своєчасною і актуальною – це підкреслювали у своїх доповідях завідувач відділу Інституту нутріціології ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя» МОЗ України Анатолій Підрушняк і інші доповідачі цікавих доповідей, що їх заслухали учасники конференції.

Детальніше

ЄВРОПЕЙСЬКІЙ ЛІДЕР З ВИРОБНИЦТВА ТОМАТНОЇ ПАСТИ В ГОСТЯХ КАФЕДРИ БІОІНЖЕНЕРІЇ ТА ВОДИ В ОНАХТ

26 квітня 2018 року на кафедрі біоінженерії та води Одеської національної академії харчових технологій відбулася зустріч студентів і співробітників кафедри з представниками холдингу «Agrofusion».

Детальніше