5 грудня 2016 року на кафедрі технології питної води проходила зустріч магістрів першого курсу кафедри з представниками підприємства з виробництва мінеральних фасованих вод "ВІВАС -M".

Потужності нового підприємства розміщені в Закарпатській області,  Межигірському районі. Зустріч, а також співбесіду із студентами проводили директор підприємства Кратюк Петро Броніславович  та менеджер підприємства Кратюк  Юлія Анатоліївна. Метою зустрічі був відбір двох претендентів для роботи на посаді технологів підприємства.

На фото (зліва на право): магістри Дубовик Надія і Скліфос Галина, зав.кафедри Коваленко Олена Олександрівна, магістр Куцолабська Марина,  директор підприємства "ВІВАС-M" Кратюк Петро Броніславович, менеджер підприємства Кратюк  Юлія Анатоліївна, магістри Манова Юлія і Бажан Владислав