18 травня  2016 року на кафедрі Технології питної води відбулася лекція на тему: «Мікробіологічний аналіз питної води і інфекційні захворювання, викликані хвороботворними мікроорганізмами». Лекцію провела Новосельцева В.В., асистент кафедри. Її слухали відвідувачі Інституту культури ОНАХТ, а саме  студенти другого, третього і четвертого курсів факультету Технології вина і нанобіотехнологій.

В ході лекції студенти дізнались про джерела мікробіологічного забруднення води, задачі стандартного мікробіологічного аналізу, методи визначення ступеня мікробіологічного забруднення води, а також основні інфекційні захворювання, викликані мікробіологічними забрудненнями. Завершилася лекція пізнавальним тематичним фільмом.

Ассистент кафедры, Новосельцева В.В.