УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ В НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ «ВОДА ДЛЯ КАВИ»


24 лютого 2017 року  викладачі кафедри технології питної води прийняли участь  в семінарі, організованому Всеукраїнським водним товариством  «WaterNet». Семінар проходив в рамках Міжнародної виставки з будівництва, матеріалів і нових технологій «Ваш дім, Одеса» на території Виставкового комплексу Одеського морського торгового порту.  На семінарі була заслухана лекція д-ра хім.наук, професора Тетяни Євгеніївни Мітченко на тему  «Новинки зворотного осмосу», а також проведено майстер - клас  на  тему «Вода для кави».

Учасники семінару мали можливість ознайомитися з цікавою  і новою інформації. Зокрема, проф. Мітченко Т.Є.  представила сучасні дані про забезпеченість країн Європи водними ресурсами, використання водних ресурсів в різних сферах АПК України, рівень забруднення природних водойм України, втрати води при її транспортуванні і використанні, про ситуацію з очищенням стічних вод в Україні. Також вона приділила значну увагу питанням еволюції технологій зворотного осмосу і новітнім розробкам  компанії «Екософт».

Генеральний директор компанії «Екософт», д-р хім. наук, професор Мітченко Т.Є.

Під час майстер – класу «Вода для кави» Ростислав Мудрик розповів про особливості підготовки «правильної»  води для приготування кави в кавових машинах, а баристи організували дегустацію кавових напоїв, приготованих з води, що була отримана за різними технологіями водо підготовки.

Керівник департаменту технічної підтримки і розвитку продуктів компанії «Екософт» Р.Мудрик

Баристи готують кавові напої на воді, підготовленій за різними технологіями

Учасники семінару очікують на каву….

дегустують каву…

 і оцінюють якість кави…

Викладачі кафедри з представниками компанії «Екософт» 

Колектив кафедри технології питної води ОНАХТ висловлює подяку проф. Мітченко Т.Є.  та її колегам за цікавий семінар і  за запрошення прийняти участь в ньому. 

Зав. кафедри технології питної води Коваленко О.О.,

аспірант Новосельцева В.В.