Фото/Відео

ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «Що необхідно знати про побутові фільтри» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА та ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ В РАМКАХ РОБОТИ ІНСТИТУТУ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВ ОНАХТ

 23 травня 2018 року на факультеті Технології вина та туристичного бізнесу Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв, доцентом кафедри Біоінженерії і води Береговою О.М. була прочитана лекція на тему: «Що необхідно знати про побутові фільтри».

Детальніше

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР НВП «АРІАДНА» ЗУСТРІВСЯ ЗІ СТУДЕНТАМИ КАФЕДРИ БІОТЕХНОЛОГІЇ І ВОДИ

23 травня 2018р. на кафедрі Біотехнології і води Одеської національної академії харчових технологій відбулась зустріч студентів та викладачів кафедри з генеральним директором науково-виробничого підприємства «Аріадна», к.т.н. Олексієм Володимировичем Коваленко.

Детальніше

ДЕНЬ КАФЕДРИ БІОІНЖЕНЕРІЇ І ВОДИ

З 14 по 18 травня 2018 року проходив тиждень факультету технології вина і туристичного бізнесу Одеської національної академії харчових технологій. В рамках тижня факультету був проведений День кафедри біоінженерії і води. Цьому заходу були приурочені відкрита лекція  д.т.н., професора Безусова Анатолія Тимофійовича та майстер-клас на тему «Біотехнологія у виробництві та повсякденному житті», який для студентів і співробітників ОНАХТ провела  к.т.н., доцент Нікітчіна Тетяна Іванівна. 

Детальніше

КРАЩЕ ВОДИ МОЖЕ БУТИ ТІЛЬКИ … ВОДА ! (до рейтингу кращих напоїв світу)

Наше сьогоденне суспільство живе рейтингами. Повсюдно і майже з будь-якого  приводу складаються списки популярності, формуються всілякі «гарячі» і не дуже Тор-10, 20 або навіть 100 різноманітних товарів, подій, пам’яток або персон.

Детальніше

«АКВА-ТЕРМ» - Київ, 2018

 Виставка «Аква-Терм – 2018», що відбулась у Києві  15-18 травня 2018 року на традиційному майданчику у Міжнародному виставковому центрі, в черговий раз продемонструвала безперечну першість серед інших профільних виставок в Україні у галузі енергоефективних водопостачання та опалення, вентиляції та кондиціювання.

Детальніше