Фото/Відео

ДЕНЬ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ПИТНОЇ ВОДИ

19 квітня 2017 року під час тижня факультету технології вина і туристичного бізнесу Одеської національної академії харчових технологій був проведений день кафедри технології питної води. Відповідальним за підготовку цього заходу була студентка третього курсу Лисенко Юлія, яка навчається за спеціалізацією кафедри «Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв», а також є членом студентської Ради факультету, відповідальним за  культурно-масову роботу  студентів.

Детальніше

СВЯТКУВАННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ В ОНАХТ

22 березня 2017 року в Одеській національній академії харчових технологій пройшли заходи, присвячені Всесвітньому дню водних ресурсів. Кафедрою технології питної води була організована виставка робіт учасників четвертого Всеукраїнського конкурсу для школярів «Вода - основа життя», а також проведено голосування за переможців в номінаціях «Кращий малюнок про воду» і «Кращий літературний твір про воду». У голосуванні брали участь студенти, співробітники та гості ОНАХТ. Організацією голосування займалася секретар оргкомітету конкурсу, асистент кафедри Кормош К.Ю. і студенти кафедри технології питної води першого і другого курсу (групи ТВКП-12б і ТВКП 22б).

Детальніше

22 березня 2017 року  - Міжнародний день водних ресурсів

Кафедра технології питної води запрошує всіх бажаючих прийняти участь в голосуванні за переможців Всеукраїнського конкурсу для школярів «Вода  - основа життя» і майстер-класі «Яку воду ти п’єш?»

Майстер – клас проводять студенти кафедри. Всі бажаючі можуть принести питну воду і визначити її якість. 

Не пропустіть такої можливості, святкуйте разом з нами!

Чекаємо Вас з 1000 до 1400 в холі головного корпусу А Одеської національної академії харчових технологій

ЛЕКЦІЯ ВИКЛАДАЧА КАФЕДРИ В ІНСИТУТІ КУЛЬТУРИ

В рамках роботи Інституту культури ОНАХТ 29 березня 2017 року на кафедрі Технології питної води відбулася лекція доцента Ляпіної О.В. на тему: "Туристичні ресурси України". Лекцію відвідали викладачі кафедри Технології питної води, студенти групи ТВКП - 32б, ТЗХ - 22.

Детальніше

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ В НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ «ВОДА ДЛЯ КАВИ»

24 лютого 2017 року  викладачі кафедри технології питної води прийняли участь  в семінарі, організованому Всеукраїнським водним товариством  «WaterNet». Семінар проходив в рамках Міжнародної виставки з будівництва, матеріалів і нових технологій «Ваш дім, Одеса» на території Виставкового комплексу Одеського морського торгового порту.  На семінарі була заслухана лекція д-ра хім.наук, професора Тетяни Євгеніївни Мітченко на тему  «Новинки зворотного осмосу», а також проведено майстер - клас  на  тему «Вода для кави».

Детальніше