Тренінги та семінари

Тренінги та семінари

Науково-практичний семінар "Локальна водопідготовка: регіональні проблеми і рішення"

Шановні колеги! 23 лютого 2018 року в рамках міжнародної виставки з будівництва, матеріалів і нових технологій «Ваш будинок, Одеса» відбудеться науково-практичний семінар "Локальна водопідготовка: регіональні проблеми і рішення".
Початок семінару о 11.00 в конференц-залі № 1 на території Виставкового комплексу Одеського морського торгового порту (м.Одеса, вул. Приморська, 6).
Організатором семінару виступає Всеукраїнське водне суспільство "WaterNet".
Реєстрація на семінар: (067) 538 70 46 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ОЛІМПІАДА З ДИСЦИПЛІНИ «ФІЗИЧНА ТА КОЛОЇДНА ХІМІЯ» НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ ПИТНОЇ ВОДИ

21 листопада 2017 на кафедрі Технології питної води Одеської національної академії харчових технологій відбувся I етап студентської олімпіади з дисципліни «Фізична та колоїдна хімія». Приймали участь студенти 2 курсу груп ТЗХ-21 та ТЗХ-22.

Детальніше

ЛЕКЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВОДОЮ ОДЕСЬКОГО РЕГІОНУ»

24 жовтня 2017 року на кафедрі «Технології питної води» Одеської національної академії харчових технологій згідно плану роботи Інституту культури ОНАХТ відбулася лекція на тему «Актуальні проблеми забезпечення водою одеського регіону» для студентів 1 курсу факультету «Технології вина та туристичного бізнесу». Лекцію прочитала к.т.н., доцент Ємонакова О.О.

Детальніше

ЗАСІДАННЯ НАУКОВОЇ СЕКЦІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ВОДА ТА СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ЕКОЛОГІЇ ВОДИ»

29 вересня 2017 року на кафедрі технології питної води Одеської національної академії харчових технологій   в рамках Х Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів відбулось засідання наукової секції «Вода та сучасні проблеми екології води».

 На конференції були присутні студенти ОНАХТ різних курсів та спеціальностей. Студентами, які навчаються за спеціальністю «Харчові технології» і освітньою програмою «Технології питної води та водопідготовки  харчових виробництв» були представлені цікаві доповіді, які супроводжувалися яскравими презентаціями та викликали багато запитань у слухачів.

Детальніше

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ОЧИЩЕННЯ ПРИРОДНИХ І СТІЧНИХ ВОД ДЛЯ ХАРЧОВОЇ ГАЛУЗІ»

28 вересня 2017 року  в Одеській національній академії харчових технологій в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Технології харчових продуктів і комбікормів» відбувся Круглий стіл «Інноваційні технології очищення природних і стічних вод для харчової галузі».  На засіданні Круглого столу були присутні провідні фахівці в галузі підготовки питної води та очищення стічних вод для підприємств харчової галузі, викладачі і співробітники ОНАХТ, аспіранти, а також студенти кафедри технології питної води ОНАХТ та студенти Одеського державного екологічного університету.

Детальніше

ВОДА ТА ЕНЕРГІЯ

16 октября 2014 года кафедра технологии питьевой воды ОНАПТ совместно с кафедрой теплоэнергетики и трубопроводного транспорта энергоносителей в рамках Международного форума LabComplex 2014 провела семинар на тему «Вода и энергия», который по традиции состоялся в выставочном центре «КиевЭкспоПлаза». 

Детальніше