21 листопада 2017 на кафедрі Технології питної води Одеської національної академії харчових технологій відбувся I етап студентської олімпіади з дисципліни «Фізична та колоїдна хімія». Приймали участь студенти 2 курсу груп ТЗХ-21 та ТЗХ-22.

Відкрила олімпіаду голова журі олімпіади к.х.н., доцент Ляпіна Олена Василівна. Вона підкреслила, що олімпіада  з дисципліни – це інтелектуальне змагання, яке дозволяє перевірити свої знання, показати вміння та випробувати себе в непростих умовах змагання.   Далі  учасники  приступили  до вирішення тестових завдань та вирішення  задач з фізичної і колоїдної хімії. Всі вони старалися,  хвилювалися та намагалися показати найкращі результати.

На підставі рішення членів журі Олімпіади,

переможцями визнані наступні студенти:

1. Кондратюк Світлана Миколаївна, студентка 2 курсу (гр. Т3Х – 21а) факультету ТЗХ (180 балів зі 200, I місце) (керівники – к.т.н., доцент Берегова О.М.).
  2. Бошканяну Марина Олександрівна, студентка 2 курсу (Т3Х – 21а) факультету ТЗХ (165 балів зі 200, IІ місце) (керівник – к.х.н., доцент Ляпіна О.В.).
  3. Магурян Світлана Олегівна студентку 2 курсу (Т3Х – 21а) факультету ТЗХ (145 балів зі 200, IІІ місце) (керівник – к.х.н. доцент Ляпіна О.В.).

Колектив кафедри ТПВ вітає переможців олімпіади!

Відповідальна за проведення олімпіад на кафедрі ТПВ,

к.т.н., доцент Ємонакова О.О.