Наука

Конференція молодих учених і студентів «ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ У МОЛОДІ» 2018 р

04 жовтня - 06 жовтня 2018 р. на кафедрі біоінженерії і води проводилась ХI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів з міжнародною участю «ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ У МОЛОДІ» секція «ВОДА ТА СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ЕКОЛОГІЇ ВОДИ»

В роботі конференції брали участь студенти Одеської національної академії харчових технологій. Студенти різних спеціальностей академії ознайомились з актуальними проблемами екології води. В ході конференції були цікаві запитання і дискусії щодо якості питної води та її вплив на здоров’я людини. А також розглядались питання сучасних технологій водопідготовки в харчовій галузі.

ПРОГРАММА МЕЖДУНАРОДНОЙ НАУЧНО-ПРАКТИЧЕСКОЙ КОНФЕРЕНЦИИ «ТЕХНОЛОГИИ ПИЩЕВЫХ ПРОДУКТОВ И КОМБИКОРМОВ» 2017

МИНИСТЕРСТВО ОБРАЗОВАНИЯ И НАУКИ УКРАИНЫ
ОДЕССКАЯ НАЦИОНАЛЬНАЯ АКАДЕМИЯ