Біотехнологія (2016)

Біотехнологія (2016)

ОСВІТЯНИ МІТИНГУЮТЬ

9 жовтня 2018 року біля Одеської ОДА, розташованої на проспекті Шевченка, зібралися на мітинг викладачі різних закладів вищої освіти м. Одеси.

Детальніше

Замітки з 3-ого Інвестиційного форуму "Odesa 5T"

ЖИТТЯ ДАЄТЬСЯ ЛЮДИНІ ОДИН РАЗ,

І ПРОЖИТИ ЙОГО ТРЕБА… В ОДЕСІ!

Замітки з 3-ого Інвестиційного форуму

„Odesa 5T”

 Два дні, з 4 по 5 жовтня, в нашому місті проходив Інвестиційний бізнес-форум Odessa 5T. Представницький захід Світового рівня проводиться в Одесі вже втретє і на цей раз його гостями та учасниками стали понад 700 гостей з 20 країн. Локаціями Форуму були: Концерт-хол «Сади Перемоги», Il Decameron Hotel, Impact HUB Odessa та коворкінговий простір Терміналу 42.

Детальніше

ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ І ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ БІОІНЖЕНЕРІЇ І ВОДИ ОНАХТ НА ПІДПРИЄМСТВО З ВИРОБНИЦТВА ТОМАТНОЇ ПАСТИ

29 вересня 2018 року студенти бакалаврату і магістратури кафедри біоінженерії та води Одеської національної академії харчових технологій  разом із  зав. кафедри Коваленко О.О. і викладачами доц. Афанасьєвою Т.М., доц. Доценко Н.В., доц. Нікітчіною Т.І. та доц. Ільєвою О.С. відвідали з екскурсією підприємство Agrofusion (а саме  Південний завод, розташований в Миколаївській області, с. Шевченкове).

Детальніше

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ ПИТНОЇ ВОДИ ОНАХТ

31 березня 2016 року в ході проведення Міжвузівської студентської наукової конференції в ОНАХТ було проведено засідання секції технології питної води. Бажання прийняти участь в роботі секції  виявило багато студентів, що навчаються за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» і «магістр» з професійного спрямування «Технології питної води та водо підготовки харчових виробництв».

Детальніше