29 вересня 2018 року в парку Дубовий гай  в м. Запоріжжі пройшов фестиваль "Місто Професій". У цей день в центрі парку відкрилося ціле імпровізоване містечко, де кожна дитина змогла приміряти на себе «дорослі» ролі і відчути себе справжнім кулінаром, будівельником, пожежником, доктором, кінологом, агрономом, вчителем, банкіром, діджеєм, поліцейським, актором, технологом.

Завдяки профорієнтаційній спрямованості заходу діти мали можливість зрозуміти суть і значення представлених професій, а ігровий формат проведення з використанням справжньої атрибутики професій і залученням фахівців з різних областей, зробив його захоплюючим, корисним і дійсно цікавим.

У заході приймали участь співробітники Одеської національної академії харчових технологій. Зокрема, асистент кафедри біоінженерії і води факультету технології вина та туристичного бізнесу, Новосельцева Вікторія Вікторівна. До уваги глядачів було представлено майстер - клас "Фільтр для очищення води в екстремальних умовах".

Діти з викладачем збирають фільтр для очищення води

Без води людина може прожити недовго, а потрапивши в поході або при інших обставинах в умови, коли якість води невідома, Ви можете зробити фільтр самостійно. Не підходить він тільки для морської води. Будь-яку іншу воду за його допомогою очистити можна, хоча б частково.

Діти разом з батьками слухають та готуються до виконання майстер-класу

Діти віком від 4 до 16 років разом з батьками активно брали участь в складанні фільтра для очищення води, використовуючи підручні засоби: гравій, пісок, активоване вугілля, марлю, тканину.

Дуже приємно, що не лише діти занурилися в «Світ професій», але також їхні батьки із задоволенням і зацікавленістю брали участь, знайомились зі спеціальностями, задавали запитання і, головне, обіцяли обов'язково з дітьми приїхати до нас на екскурсію.

Новосельцева В.В.,

асистент кафедри біоінженерії і води ОНАХТ