Майстер-класи для школярів

Майстер-класи для школярів

МАЙСТЕР – КЛАС "ФІЛЬТР ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ" ВІД ОНАХТ НА ФЕСТИВАЛІ «МІСТО ПРОФЕСІЙ» У М. ЗАПОРІЖЖІ

29 вересня 2018 року в парку Дубовий гай  в м. Запоріжжі пройшов фестиваль "Місто Професій". У цей день в центрі парку відкрилося ціле імпровізоване містечко, де кожна дитина змогла приміряти на себе «дорослі» ролі і відчути себе справжнім кулінаром, будівельником, пожежником, доктором, кінологом, агрономом, вчителем, банкіром, діджеєм, поліцейським, актором, технологом.

Детальніше

Майстер клас для школярів "Фільтр своїми руками"

28 вересня в НВК "Надія" студенти та викладачі кафедри Біоінженерії і води Одеської національної академії харчових технологій провели майстер клас «Фільтр своїми руками» для школярів. Діти навчилися власноруч робити фільтр для очищення води. Дізналися від яких забруднень необхідно очищувати воду, щоб вона була безпечною для здоров’я  і які для цього існують засоби.

Детальніше

МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ШКОЛЯРІВ З НАПРЯМУ «ХАРЧОВІ БІОТЕХНОЛОГІЇ» ТА «ТЕХНОЛОГІЇ ТРИВАЛОГО ЗБЕРІГАННЯ ПЛОДІВ І ОВОЧІВ»

Кафедра біоінженерії і води традиційно проводить майстер-класи з метою профорієнтаційної роботи та популяризації спеціальностей «Харчові біотехнології» та «Технології тривалого зберігання плодів та овочів» у зручний для ЗОШ, гімназій, ліцеїв та коледжів час у спеціалізованих аудиторіях кафедри.

Детальніше

МАЙСТЕР-КЛАСИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «ТЕХНОЛОГІЇ ПИТНОЇ ВОДИ»

  1. «Вода для смачних і корисних напоїв»

Під час майстер – класу школярам розказують про вплив якості води на якість напоїв, зокрема на основі чорного і зеленого чаїв. Також пропонується школярам прийняти участь в дегустації напоїв, приготованих на воді з різним хімічним складом та підготовлених з використанням різних фільтруючих матеріалів для побутових фільтрах. 

  1. «Яку воду ти п’єш?»

Під час майстер – класу школярам розповідають про показники якості води (загальна жорсткість, хлориди, залишковий хлор, рН, мінералізація тощо). Також показують,  як визначаються ці показники в лабораторних умовах.  А ще школярам надається можливість принести зразки води і під наглядом фахівців визначити якість води, яку вони п’ють. 

(Розробники майстер-класів: доц. Коваленко О.О., доц. Ємонакова О.О,,

ас.  Новосельцева В.В) 

Детальніше