ЖИТТЯ ДАЄТЬСЯ ЛЮДИНІ ОДИН РАЗ,

І ПРОЖИТИ ЙОГО ТРЕБА… В ОДЕСІ!

Замітки з 3-ого Інвестиційного форуму

„Odesa 5T”

Два дні, з 4 по 5 жовтня, в нашому місті проходив Інвестиційний бізнес-форум Odessa 5T. Представницький захід Світового рівня проводиться в Одесі вже втретє і на цей раз його гостями та учасниками стали понад 700 гостей з 20 країн. Локаціями Форуму були: Концерт-хол «Сади Перемоги», Il Decameron Hotel, Impact HUB Odessa та коворкінговий простір Терміналу 42.

Найбільша ділова подія року півдня України ставила своєю метою підвищення інноваційного та технологічного потенціалу міста, залучення приватних та муніципальних інвестицій, презентації місцевих бізнес-пропозицій та пошук нових можливостей. Темою цьогорічного Форуму стало гасло  «Одеса. Україа. Світ - інновації та бачення майбутнього».

Закономірно, що серед партнерів такого Форуму була також і наша академія. Стенд Лабораторії мехатроніки та робототехніки ОНАХТ з найсучаснішими розробками був помітний одразу і викликав підвищений інтерес до творчості наших науковців та студентів.

Особливу увагу привертали квадрокоптер з системою сталої стабілізаці у повітрі та Robotino — Промисловий робот складських примішень  (на фото), а також інша новація Лабораторії - демонстраційний пневматичний стенд  для відображення роботи та  взаємозв’язку пневматичних елементів.

Згідно з концепцією Форуму, на ньому були представлені всі п’ять треків-панелей: Технології, Транспорт і Торгівля, Туризм і Траст (довіра, інвестиції). Цікавими були Панельні дискусії, що відбулися в рамках конференції: "Інновації в інвестиціях", «Енергоефективність», презентація «Туристичний потенціал Одеси», а також церемонія відкриття в Одесі найбільшого в світі барометра Фіцроя «Storm Glass».

Серед доповідачів на Форумі виступали представники обласної та міської влади, керівники новоствореного інвестиційного агентства
«Одеса 5Т», лідери в різних галузях бізнесу з Одеси, України та інших країн. Прийняли участь у роботі Форуму та конференції і викладачі нашої академії - доценти С.С.Орлова, О.А.Голубенкова, М.Г. Брайко  і О.І.Дроздов.

Підсумком же цих насичених і незабутніх днів стане визначення інвесторів у успішне майбутнє Одеси та нашого регіону.

Дроздов О.І.

доцент кафедри біоінженерії і води ОНАХТ